Generic Levitra Soft

levitra soft

Indications

Vardenafil içeren tabletler tüm dünyada çok popülerdir. Ancak mideyle ilgili sorunlar ilaçtan vazgeçmek zorunda bırakıyor. Bu nedenle, ‘yumuşak’ formu geliştirildi, Levitra Soft – jenerik Levitra grubunun en yaygın ilaçtır. Filitra Professional’ın ikinci adı Levitra Soft’tır. Ülkemizde çok daha sık kullanılır. Batı ülkelerinde, Profesyonel veya basitçe Pro terimi sıklıkla kullanılır. Bunlar aynı olduğundan Levitra Soft veya Filitra Professional’ı kolayca satın alabilirsiniz, hiçbir farkı yoktur. Daha yumuşak ve uzun süreli bir eylem ile karakterizedir. İlacın bir diğer avantajı, hoş bir nane tadına sahip olmasıdır. ‘Yumuşak’ tabletler, yutmak için tasarlandığı için normallerden farklıdır.’Yumuşak’ haplar dil altında çözülür. Bu nedenle, gastrointestinal sistem ile sorun yaşayan insanlar için bile kullanılabilirler.

Hareket mekanizması

Vardenafil kana oral boşluğundan nüfuz eder ve midenin duvarlarını tahriş etmez. İlacın etkisi kasık bölgesinde artan kan akışına dayanır. Basınca maruz kalan kan akışı kavernöz cisimlere girer, onların şişme ve sertleşmesine yol açar. Bununla birlikte, üreme sisteminin uyarılması süreci kendiliğinden gerçekleşemez. Bunun için, cinsel uyarılmaya (dokunsal veya görsel) ihtiyacınız var. Levitra Soft (fiyatı beğeneceksiniz) doğrudan oral kaviteden kana emilir. Bu nedenle, eylem çok daha hızlı başlar. Bir ereksiyon için cinsel organın düz kaslarının rahatlaması gereklidir. Bundan siklik guanozin monofosfat sorumludur. Uyarılma esnasında, kavernöz cisimler azot monoksiti serbest bırakmaya başlar ve bu da guanozin monofosfat’e dönüşür. Maddenin belli bir seviyesinde, kaslar gevşer ve geni cinsel organlara açar. Spesifik enzim fosfodiesteraz 5.tür, guanozin monofosfat’ı inhibe eder ve ereksiyonun başarılmasını engeller. PDE-5’in hareketini engellemek için Levitra Soft kullanılır. İlacın fiyatı her erkek için oldukça uygun.

Eylemin başlangıcı

Hapın etkisi 15-25 dakika sonra fark edilir hale gelir. Kan plazmasında Vardenafil miktarı maksimum 1-2 saate kadar ulaşır.Bundan sonra aktif madde karaciğerin izoenzimleri tarafından metabolize edilir ve dışkıyla birlikte dışarı atılır. Н Aktif olmayan metabolitlerin küçük bir kısmı (%20’ye kadar) böbreklerden atılır. Bu sayfada alabileceğiniz ilaç Generic Levitra Soft oldukça seçicidir. Aktif madde sadece pratik olarak diğer fosfodiesteraz tiplerini etkilemeden PDE-5 enzimini bloke eder. Kullanım sırasında az miktarda alkol serbesttir. Etki döneminde yiyeceklerin bolluğu ve yağ içeriği etkilenmez. Online mağazamızda Levitra Soft’ın fiyatı en düşük seviyededir.

Dozajlar

Generik Levitra Soft ilacın başlangıç dozu 10 mgdır(1/2 tablet) . Sadece, aldıktan sonraki etki gözlenmiyorsa, doz 20 mg’a yükseltilir (bütün tablet). Bu, günde Vardenafil’in izin verilen maksimum miktarıdır. 65 yaşın üzerindeki erkeklerin 1/4 tablet almaları önerilir. İktidarsızlığın şiddetli biçimlerinde (prostatektomi, diyabet) 20 mg tabletler reçete edilir. Vardenafil’in popülerliğini sağlamış olan önemli özellikler fiyat ve emniyettir. İlacın 80 mg’a kadar dozlarda tek kullanımlık olduğu iyi bilinmektedir. Vücutta toksik etki olmadığını belirtti. Ayrıca günde iki tablet (40 mg) aldıktan sonra ağrılı duyular sıklıkla ortaya çıktığı bilinmektedir. İstenmeyen reaksiyonlardan kaçınmak için, belirlenmiş doz rejimine uymanız gerekir. Filitra Professional, Levitra’yı sevenler ancak karakteristik biraz acı tadını sevmeyenler için mükemmel bir seçimdir,. Levitra jenerikleri arasındaki bu yenilik, nane tadındadır ve hızı ile ünlüdür. Cinsel ilişkiden önce 15-20 dakika dil altına bir tablet koyarsanız, güvenle ön sevişmelere devam edebilirsiniz. . Filitra Professional, cinsel organınızı ‘savaşa hazır’ hale getirerek doğru zamanda çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir